Merhaba ve TapAgora’yı kullandığınız için teşekkürler.

Tap Agora, online çok oyunculu tıklama temelli mesaj tahtası uygulamasıdır. Uygulama içerisinde birtakım değişikliklere gidilmiş ve böylece rekabete dayalı ödüllü yarışmalara imkan sağlanmıştır.

Ne gibi yarışmalar?

Tıklama sayısı baz alınarak kazanana çeşitli ödüllerin dağıtılacağı çeşitli yarışmalar yapılacaktır.

Örneğin, “1000 tıklama sayısına ulaşan ilk 5 kişi 1 adet Waves Community Token kazanacaktır” şeklinde gelen bir push notification mesajından sonra yarışma başlayacak ve 1000 tıklamaya erişen ilk 1000 kişinin WAVES cüzdanlarına ödülleri gönderilecektir.

 

Yarışmacılar, diledikleri kadar 250 taps ödüllü video izleyerek avantaj sağlayabilirler.

 

Yarışma başlamadan önceki tıklamalarınız da yarışmada tıklanmış gibi sayılacağından dolayı, zirveye ne kadar yakın olursanız o kadar avantajlı olacaksınız. Taps sayınızı artırmak için yarışmaları beklemek gerekmiyor.

 

Hedef taps sayısı, Leaderboard’daki en yüksek taps sayısından 1000 civarında fazla olacaktır. Ancak hedef taps sayısı, kaç kazanan olacağı ve kazanana verilecek ödül değişiklik gösterebilir.

 

Yarışmaya katılmadan önce WAVES cüzdanınızın adresini, <0TapAgora0> tagları arasında mesaj bölümüne eklemeniz gerekmektedir ki ödülün nereye gönderileceği belli olsun. Örneğin;

<0TapAgora0>Waves cüzdanınızın adresi<TapAgora>

 

Eğer bir yarışmanın kazananı olursanız, taps sayınız sıfırlanacaktır. Yarışmaya katılmak istemiyorsanız, mesjaınıza <0TapAgora0> taglarını eklemeyin. Böylece tapslarınız sıfırlanmaz ve mesaj panosundaki mesajınız aşağılara düşmez.

 

Yarışmalar bildirim gönderilerek duyurulacaktır. Bildirimleri kapatmamanız önerilir.

 

Uygulamayı indirmek için Google Play Store linki :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niyoseris.taptosay